Homepage Programma Verhalen Bewoners
Komodo Services - Big Brother
Komodo Services Snelkeuze


Big Brother
International Big Brother
Big Brother started in The Netherlands but is now broadcasted all over the world!
Big Brother 2000
Najaar 2000 stond de Nederlandse TV weer in het teken van Big Brother. De beste links en de Big Big Brother Poll!
Big Brother Vips
Vier groepen bekende Nederlanders in het Big Brother huis.

Programma
Wat is Big Brother?
1984 van George Orwell
Varianten van Big Brother
Het Big Brother lied
De echte Deckers
Uitzendingen
Kijkcijfers
In de media

Verhalen
The love story
De vesting bestormd
Platgelopen deur
Een muzikaal huis
24 uur bekeken
Weekopdrachten
Nominaties
Stemmingen

Bewoners
BartRuud
WillemKarin
MauriceAnouk
CyrilleBianca
MonaSabine
TaraMartin

Stemmingen

Tijdens Big Brother 1999 werd er door Komodo Services elke week een stemming gehouden met als vraag welke bewoner als volgende het huis zou moeten verlaten. De door ons uitgevoerde stemmingen bleken telkens weer een goede maatstaf voor de totale kijkersgroep. Elke keer weer gaf de stemming vooraf de officiele uitslag aan.

Hieronder vind je de resultaten van deze stemmingen. In de week van dinsdag 2 november 1999 is de nieuwe stemming vroeger begonnen omdat Anouk en Cyrille als nieuwe bewoners het huis betraden. In de laatste week was de vraag omgekeerd: Wie vind je dat er moet winnen?

BewonerStemming
tot 23/9
Stemming
23/9 tot 30/9
Stemming
30/9 tot 7/10
Stemming
7/10 tot 14/10
Bart23.39%31.71%11.42%6.82%
Sabine4.02%6.38%2.94%10.19%
Ruud5.53%9.38%5.27%4.13%
Karin14.57%17.26%3.76%12.47%
Maurice2.26%7.51%2.05%2.95%
Willem8.54%2.81%0.96%1.35%
Bianca4.77%24.95%19.29%19.88%
MonaNieuw op 30/954.31%42.21%
Tara8.04%
Martin28.87%
Aantal stemmen39853314621187

BewonerStemming
14/10 tot 21/10
Stemming
21/10 tot 28/10
Stemming
28/10 tot 2/11
Stemming
2/11 tot 11/11
Bart12.87%11.7%20.38%2.99%
Ruud3.44%4.13%13.41%5.29%
Karin9.43%13.3%17.6%3.39%
Maurice3.03%8.49%40.07%9.02%
Willem0.94%3.56%8.54%2.41%
AnoukNieuw op 2/1117.3%
CyrilleNieuw op 2/1159.6%
Bianca11.73%29.47%
Mona18.94%29.36%
Sabine39.62%
Aantal stemmen14848725741740

BewonerStemming
11/11 tot 18/11
Stemming
18/11 tot 25/11
Stemming
25/11 tot 2/12
Stemming
2/12 tot 9/12
Bart8.39%13.16%15.08%12.56%
Ruud8.28%6.95%13.00%11.14%
Karin2.21%1.82%3.99%5.17%
Maurice31.93%22.03%42.63%44.98%
Willem5.24%8.02%25.3%26.14%
Anouk43.94%48.02%
Aantal stemmen858935577987

In de laatste week was de vraag omgekeerd: Wie vind je dat er moet winnen?

BewonerStemming
9/12 tot 16/12
Stemming
16/12 tot 23/12
Stemming
23/12 tot 30/12
Bart14.36%15.43%61.53%
Ruud15.45%15.27%27.44%
Willem54.85%45.81%11.03%
Karin15.35%23.49%
Aantal stemmen101012901505



© Copyright 1999-2000 Komodo Services - Alle rechten voorbehouden